• TAN1 dual motor scooter banner
  • banner1
  • new-ARK(1)
  • banner2
  • banner3

Rreth nesh

ONAN Group

     ONAN Grupi u themelua në vitin 2006 dhe WOW  Kompania  është themeluar në vitin 2015. Ne jemi një kompani e fokusuar në kërkimin dhe zhvillimin, prodhimin dhe shitjet e mjeteve të reja këmbë të energjisë. Ne kemi dizajn produkt i pjekur dhe ekipi i zhvillimit, ekipi i prodhimit myk dhe ekipi i prodhimit. Ne kemi aftësinë e ODM dhe OEM produkteve. Produktet tona kryesore janë Scooters elektrike, motorcycles elektrike, boosters skateboard, biçikleta elektrike, me më shumë se 50 produkte. Patentat e produktit, me pajisje testimi i përsosur dhe ekip të fortë të zhvillimit teknik, janë një nga ndërmarrjet e Kinës të teknologjisë së lartë.

Mbi 10 vjet

Përvoja ONAN Building

Shikojnë video

Të zgjedhura By

lidh

Na jep një britmë
Get Updates Email
WhatsApp Online Chat !